Ledelse og ansatte

Rektor - Lene Rønning-Arnesen
Telefon: 22 51 63 93 - 91322753
Email: Lene.Ronning.Arnesen@ude.oslo.kommune.no

 

Assisterende Rektor - Margaret Storaas
Telefon: 22 51 63 85 - 95029877
Email: margaret.storaas@ude.oslo.kommune.no

 

Inspektør - Merethe Bruvik Thulin
Telefon: 22 51 63 87 - 93635822
Email: Merethe.Bruvik.Thulin@ude.oslo.kommune.no

 

Inspektør - Katrine Kristiansen
Telefon: 22 51 63 98 - 93634265
Email: Katrine.Kristiansen@ude.oslo.kommune.no

 

Sosiallærer - Mari Vatne Backlund 
Telefon: 22 51 63 86
Email: Mari.Vatne.Backlund@ude.oslo.kommune.no 

 

Sosiallærer / Miljøterapeut - Trine Gildernes
Telefon: 456 30 979
Email: Trine.Gildernes@ude.oslo.kommune.no

Kontorleder - Niels-Edwin Dannevig
Telefon: 22 51 63 80
Email: nielsedwin.dannevig@ude.oslo.kommune.no

 

Konsulent - Gro van Blerk
Telefon: 22 51 63 80
Email: gro.van.Blerk@ude.oslo.kommune.no