Ledelse og ansatte

Rektor: Lene Rønning-Arnesen
Telefon: 91322753
E-mail: Lene.ronning-arnesen@osloskolen.no 

Assisterende Rektor: Katrine Kristiansen
Telefon: 93634265
E-mail: Anne.kristiansen@osloskolen.no 

Inspektør: Merethe Bruvik Thulin
Telefon: 93635822
E-mail: Merethe.thulin@osloskolen.no  

Sosiallærer / Miljøterapeut: Trine Gildernes
Telefon: 976 14 969
E-mail: Trine.gildernes@osloskolen.no  

Koordinator for læringsmiljø: Hanne Baakind Olsen 
Telefon: 91779625 
E-mail: Hanne.olsen@osloskolen.no  

Kontorleder: Niels-Edwin Dannevig
Telefon: 22 51 63 80
E-mail: Niels-edwin.dannevig@osloskolen.no  

Konsulent: Gro van Blerk
Telefon: 22 51 63 80
E-mail: Gro.blerk@osloskolen.no  

Konsulent: Wannipa Wasaswong
Telefon: 22 51 63 80
E-mail: Wannipa.wasaswong@osloskolen.no  

Sosiallærer: Mari Vatne Backlund (Permisjon)
Telefon: 41631811
E-mail: Mari.backlund@osloskolen.no